TrafCen.pl - strona główna

Switch-e, HUB-y

Porównaj ceny w Switch-e, HUB-y.
Komputery / Osprzęt sieciowy / Switch-e, HUB-y

    • PLANET IGS-801T Przemysłowy Switch 8 port Gigabit

      Opis:Kod ProducentaIGS-801TLiczba portów 1000 Mbps8szt.Inne portyKostka montażowa do zasilania oraz na wyjście alarmowePorty mini-GBICBrakStandardy siecioweIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3abPrzepustowość11.9Mpps, Magistrala 16Gbps, 144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast ...

    • Porównaj ceny

      od 610.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • ZyXEL GS105S SWITCH 5x1000Mbit QoS plastic

      Opis:Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernet, FastEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps5Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-TX Fast EthernetIEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit ...

    • Porównaj ceny

      od 65.60 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • PLANET MGB-TSX Moduł 1p miniGIBIC Przemysłowy MM

      Opis:Kod ProducentaMGB-TSXLiczba portów 1000 Mbps1szt.Inne portyMulti-Mode LC 850nmStandardy siecioweIEEE 802.3z 1000Base-SXTrunkNieZarządzalnośćNIEQoSNIEMontaż w szafach RACKBrakMożliwość mocowania do podłożaTakKolor obudowy-wwwwww.planet.plOrientacyjna waga brutto87gOrientacyjna waga brutto opak. ...

    • Porównaj ceny

      od 142.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • EDIMAX ES-5500G GIGABIT ETHERNET SWITCH 5 PORTOW

      Kod Producenta: ES-5500G Liczba portów 1000 Mbps: 5szt. Standardy sieciowe: 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Przepustowość: 10Gbps Trunk: Nie Zarządzalność: Brak QoS: Brak Montaż w szafach RACK: Brak Możliwość mocowania do podłoża: Tak Rozmiar tablicy adresów MAC: 1K Algorytm przełączania: Store And ...

    • Porównaj ceny

      od 83.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • ZyXEL GS1100-8HP Switch 8x1000 4 x PoE

      Opis:Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3IEEE 802.3abIEEE 802.3afIEEE 802.3atIEEE 802.3azIEEE 802.3pIEEE 802.3uIEEE ...

    • Porównaj ceny

      od 400.02 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

      Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność struktury przełączającej 1Gbps TrunkTak ...

    • Porównaj ceny

      od 468.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • NETGEAR GSM7252PS ProSafe 48x GE PoE L2+ Stackable

      Gwarancja: W000M Kod Producenta: GSM7252PS-100EUS Liczba portów 1000 Mbps: 48 szt. Inne porty: 2 x 10 Gigabit SFP+ Porty mini-GBIC: 4 x współdzielone SFP Liczba slotów: 6 szt. Standardy sieciowe: 802.3 Ethernet, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BASE-T, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3z, 802.3ae, 802.3af, 802.3at, ...

    • Porównaj ceny

      od 16051.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • CISCO SRW248G4P-K9-EU 48x10/100 / 2xGiga/2xCombo

      Opis:Kod ProducentaSRW248G4P-K9-EU (SF 300-48P)Możliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto7384gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.7384gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....

    • Porównaj ceny

      od 3577.33 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SG5428 JetStream switch L2 24x1GbE 4xSFP

      Opracowany dla zespołów roboczych oraz działów przełącznik TP-LINKŠTL-SG5428 wyposażony został w pełen zestaw funkcji zarządzania warstwy drugiej. Dostarcza maksymalnej przepustowości wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna - dlaŠwymagających dużej wydajności zespołów roboczych lub w sieci ...

    • Porównaj ceny

      od 1151.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • PLANET / Niezarządzalny / (GSD-503) - 5 x 1000Base-T - 10Gbps, 8K, 1Mbit

      Liczba portów 1000 Mbps5 szt.Standardy siecioweIEEE 802.3 (Ethernet), IEEE 802.3u (Fast Ethernet), IEEE 802.3ab(Gigabit Ethernet), IEEE 802.3x (Full-duplex flow control) Przepustowość10 Gbps Rozmiar tablicy adresów MAC8 K wpisów, obsługa ramek Jumbo 9,6K Bufor danych1Mbit QoSn.d. TrunkNie ZarządzalnośćNie ...

    • Porównaj ceny

      od 112.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • Netgear ProSafe 16 Port Gigabit Desktop Switch

      Symbol producentaGS116GENazwa produktuNetgear ProSafe 16 Port Gigabit Desktop SwitchProducentNetgearKlasa produktuSWITCH - przełącznik sieciowy niezarządzalnyArchitektura sieci LANGigabitEthernetLiczba portów 1000BaseT (RJ45)16 szt.Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE ...

    • Porównaj ceny

      od 508.62 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SL3428 switch L2 24x10/100 2x1GB 2xSFP

      Przepustowość12.8Gb/sSzybkość przekierowań pakietów9.5Mp/sJumbo Frame10240 BajtówSieci VLAN - Obsługa protokołu IEEE802.1Q z 4K grupami VLAN oraz 4K identyfikatorami VID- Port/ MAC/Protocol VLAN- GARP/GVRP- VLAN zarządzającyListy kontroli dostępu - Filtrowanie pakietów w warstwach L2~L4 w oparciu o ...

    • Porównaj ceny

      od 591.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • Switch Allied Telesis AT-GS900/24

      Gwarancja: F060M Kod Producenta: AT-GS900/24-50 PORTY: 24 x 10/100/1000BaseTX, RJ45 Prędkość transmisji: 10/100/1000 Mbps Full-Duplex Standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x Architektura: Non-blocking, wirespeed Liczba portów 1000 Mbps: 24 szt. Wydajność: Tablica MAC 8K, Bufor ...

    • Porównaj ceny

      od 818.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • NETGEAR GSM7212F-100NES Switch L2+ 12-port. SFP

      Opis:Zastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps12Liczba portów SFP12Liczba portów 10GbBrakLiczba portów COMBOBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)4Port konsoliTakZarządzanie, monitorowanie, ...

    • Porównaj ceny

      od 3289.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SL2428 switch L2 24x10/100 2x1GB 2xSFP

      Opis:Klasa przełącznikaSMARTZastosowanie (switche)?rednie i du?e firmy (powy?ej 16 portów)Architektura sieci (switche)FastEthernetLiczba portów 10/100 Mbps24Liczba portów 10/100/1000 Mbps2Liczba portów SFP2Liczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakLiczba portów COMBOBrakObsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3, ...

    • Porównaj ceny

      od 456.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • CISCO SRW208-K9-G5 8x10/100 Switch WebView Rack

      Gwarancja producenta - wieczysta Kod Producenta SRW208-K9-G5 (SF 300-08) Liczba portów 10/100 Mbps 8szt. Inne porty Port Konsoli Standardy sieciowe 802.3 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, 802.3ab, 802.3x flow control, 802.3ad LACP, 802.1Q/p VLAN, 802.1X port access authentication Przepustowość 1.6 ...

    • Porównaj ceny

      od 581.05 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • Cisco SRW2024P-K9-EU 26x10/100/1000; 2xCombo

      24 porty 10/100/1000Mbps RJ-45 o przepustowości do 2GbpsDwa porty Gigabit współdzielone ze slotami na moduły światłowodowe MiniGBICPrzesyłanie danych przez nieblokujacą się magistralę 48GbpsMożliwość monitorowania, statusu pracy urzadzenia przez dowolną przeglądarkę internetowąTechnologia PoE na ...

    • Porównaj ceny

      od 2608.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SL2452 Smart switch 48xFE 2xGE 2xSFP

      Opis:Klasa przełącznikaSMARTZastosowanie (switche)?rednie i du?e firmy (powy?ej 16 portów)Warstwa przełączania (switche)L2Architektura sieci (switche)FastEthernetLiczba portów 10/100 Mbps48Liczba portów 10/100/1000 Mbps2Liczba portów 10GbBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakLiczba portów PoE+BrakLiczba ...

    • Porównaj ceny

      od 655.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SG1048 switch L2 48x1GB Desktop/Rack

      Porty 48 portów RJ45 10/100/1000Mb/sAutomatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)Zasilacz zewnętrzny Na wejściu: 100~240VAC, 50/60Hz Na wyjściu: 12VDC/8,5AKontrola przepływu danych (802.3X), Back PressurePorty z funkcją Auto-Uplink; 48 portowy, gigabitowy ...

    • Porównaj ceny

      od 1213.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • ZyXEL ES-108E 8x10/100Mbps Ethernet switch plastik

      Gwarancja producenta - 36 miesięcy (3 lata) Kod Producenta ES-108E-EU02F Liczba portów 10/100 Mbps 8szt. Standardy sieciowe IEE802.3 10BASE-T Ethernet IEEE802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE802.3x Flow Control Przepustowość Magistrala: 1.6Gbps / 148,800PPS dla 100BASE-TX Trunk Nie Zarządzalność Nie Montaż w ...

    • Porównaj ceny

      od 38.45 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SG2424 switch L2 24x1GBE 4xCombo SFP

      Przełącznik inteligentny, 24 porty Gb, 4 sloty combo SFP - Gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych- Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej.- Możliwość ...

    • Porównaj ceny

      od 531.00 PLN, dostępne w 2 sklepach