TrafCen.pl - strona główna

Switch-e, HUB-y

Porównaj ceny w Switch-e, HUB-y.
Komputery / Osprzęt sieciowy / Switch-e, HUB-y

    • EDIMAX ES-5500G GIGABIT ETHERNET SWITCH 5 PORTOW

      Kod Producenta: ES-5500G Liczba portów 1000 Mbps: 5szt. Standardy sieciowe: 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Przepustowość: 10Gbps Trunk: Nie Zarządzalność: Brak QoS: Brak Montaż w szafach RACK: Brak Możliwość mocowania do podłoża: Tak Rozmiar tablicy adresów MAC: 1K Algorytm przełączania: Store And ...

    • Porównaj ceny

      od 83.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • PLANET IGS-801T Przemysłowy Switch 8 port Gigabit

      Opis:Kod ProducentaIGS-801TLiczba portów 1000 Mbps8szt.Inne portyKostka montażowa do zasilania oraz na wyjście alarmowePorty mini-GBICBrakStandardy siecioweIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3abPrzepustowość11.9Mpps, Magistrala 16Gbps, 144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast ...

    • Porównaj ceny

      od 610.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

      Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność struktury przełączającej 1Gbps TrunkTak ...

    • Porównaj ceny

      od 468.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • NETGEAR GSM7252PS ProSafe 48x GE PoE L2+ Stackable

      Gwarancja: W000M Kod Producenta: GSM7252PS-100EUS Liczba portów 1000 Mbps: 48 szt. Inne porty: 2 x 10 Gigabit SFP+ Porty mini-GBIC: 4 x współdzielone SFP Liczba slotów: 6 szt. Standardy sieciowe: 802.3 Ethernet, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BASE-T, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3z, 802.3ae, 802.3af, 802.3at, ...

    • Porównaj ceny

      od 16051.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • PLANET MGB-TSX Moduł 1p miniGIBIC Przemysłowy MM

      Opis:Kod ProducentaMGB-TSXLiczba portów 1000 Mbps1szt.Inne portyMulti-Mode LC 850nmStandardy siecioweIEEE 802.3z 1000Base-SXTrunkNieZarządzalnośćNIEQoSNIEMontaż w szafach RACKBrakMożliwość mocowania do podłożaTakKolor obudowy-wwwwww.planet.plOrientacyjna waga brutto87gOrientacyjna waga brutto opak. ...

    • Porównaj ceny

      od 142.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • ZyXEL GS105S SWITCH 5x1000Mbit QoS plastic

      Opis:Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernet, FastEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps5Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-TX Fast EthernetIEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit ...

    • Porównaj ceny

      od 65.60 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • ZyXEL GS1100-8HP Switch 8x1000 4 x PoE

      Opis:Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3IEEE 802.3abIEEE 802.3afIEEE 802.3atIEEE 802.3azIEEE 802.3pIEEE 802.3uIEEE ...

    • Porównaj ceny

      od 400.02 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • Cisco WS-C2960S-48TS-L 48 GigE 4 x SFP LAN Base

      Liczba portów 1000 Mbps48 szt.Inne portyFlexStack Stacking Liczba slotów4 szt.Standardy sieciowePrivate VLANs, Multidomain Authentication, Port-based ACLs, Secure Shell (SSH) , TACACS+ and RADIUS authentication, Bridge protocol data unit (BPDU) Guard, Spanning Tree Root Guard (STRG), IGMP filtering , Dynamic VLAN ...

    • Porównaj ceny

      od 7596.86 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SL5428E switch L2 24x10/100 4x1GB Rack

      Opis:Zastosowanie (switche)?rednie i du?e firmy (powy?ej 16 portów)Architektura sieci (switche)FastEthernet, GigabitEthernetLiczba portów 10/100 Mbps24Liczba portów 10/100/1000 Mbps4Liczba portów 10GbBrakLiczba portów SFP2Liczba portów COMBOBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakPort konsoliNieZarządzanie, ...

    • Porównaj ceny

      od 690.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • Allied Telesis Unmanaged (AT-GS900/5E) 10/100/1000TX, zew. zasilanie

      - Kod Producenta: AT-GS900/5E-50 - Liczba portów 1000 Mbps: 5 szt. - Standardy sieciowe: IEEE 802.3 10T EthernetIEEE 802.3u 100TX Fast EthernetIEEE 802.3ab 1000T Gigabit EthernetIEEE 802.3x Flow control - Przepustowość: 14,880pps dla 10Mbps Ethernet148,800pps dla 100Mbps Ethernet1,488,000pps dla 1000Mbps ...

    • Porównaj ceny

      od 165.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • Cisco SRW208G-K9-G5 8x10/100 2xCombo

      1 port 10/100/1000Mbps RJ-451 port Mini GBIC Gigabitowy, 8 portów 10/100Mbps RJ-45 do 200Mbps przepustowości na portNieblokująca się magistrala 5.6Gbps, mechanizm przełączania Store And ForwardWbudowana funkcja QoS w oparciu o 802.1p, DiffServ oraz ToSKonfiguracja oraz, zarządzanie i monitorowanie przez dowolna ...

    • Porównaj ceny

      od 697.28 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • CISCO SF500-24-K9-G5 24X10/100 Rack Switch

      Liczba portów 10/100 Mbps24 szt.Standardy sieciowe(STP, GARP and GVRP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w Rapid STP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826,IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, ...

    • Porównaj ceny

      od 1627.16 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • EDIMAX ES-5816P SWITCH WEB 16x10/100 PoE

      Liczba portów 10/100 Mbps16 szt.Standardy siecioweIEEE 802.3af PoE / IEEE 802.3 10BaseT / IEEE 802.3u 100BaseTX / IEEE 802.3 NWay Auto-Negotiation / IEEE 802.3x Flow Control / IEEE 802.1p QoS / IEEE 802.1q VLAN Tag Przepustowość100Mb/s

    • Porównaj ceny

      od 1378.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • CISCO SLM2016T-EU 16-Port 10/100/1000 Switch

      Parametry techniczne Kod producenta SLM2016T-EU Liczba portów 1000 Mbps 16 szt. Porty mini-GBIC 2 Liczba slotów 2 szt. Standardy sieciowe IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab Trunk Tak Zarządzalność web QoS tak VLAN 128 Montaż w szafach RACK Tak Możliwość mocowania do podłoża Tak Zasilanie 100 - 240 V, ...

    • Porównaj ceny

      od 697.41 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • ZyXEL ES1100-16P switch 16x10/100Mbit POE

      Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznejKod Producenta: ES1100-16P-EU01FLiczba portów 10/100 Mbps: 8Liczba portów 1000 Mbps: 8Standardy sieciowe: IEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-TX Fast EthernetIEEE 802.ab 1000Base-T EthernetIEEE 802.3af PoEIEEE 802.3x Flow control and Back-pressureIEEE 802.1p ...

    • Porównaj ceny

      od 545.01 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • Allied Telesis Unmanaged (AT-GS900/8E) 10/100/1000TX, zew. zasilanie

      Bufor danych:832KB Głębokość:98 mmInformacje dodatkowe:Nieblokująca się struktura przełączaniaZewnętrzny zasilaczCicha praca / brak wentylatorówTryb nocny - gdy komputery sa wyłączone, switch redukuje zasilanieAutomatyczna negocjacja oraz porty MDI/MDX, Mozliwość montażu do ściany lub na biurkuNie ...

    • Porównaj ceny

      od 242.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SL1226 switch L2 24x10/100 2x1GB

      Gigabitowy przełącznik TL-SL1226 posiada 24 porty RJ45 10/100M oraz 2 porty RJ-45 10/100/1000M. Wszystkie porty posiadają funkcję automatycznej negocjacji szybkości połączeń oraz automatycznego krosowania Auto-MDI/MDIX. Przełącznik TL-SL1226 to oszczędne urządzenie o dużej wydajności, stanowiące ...

    • Porównaj ceny

      od 234.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • Allied Telesis Moduł (AT-SPSX) mini-GBIC LC, 1000Mbps BASE-SX SFP

      Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznejKod Producenta: AT-SPSXTrunk: NIEMontaż w szafach RACK: BrakInformacje dodatkowe: Moduł dedykowany do urzadzeń z serii AT-8000 i AT-9400Informacje dodatkowe: Wsparcie Produktowe Allied Telesis: 022 620 82 96 Gwarancja 5 lat po dokonaniu rejestracji Więcej informacjia

    • Porównaj ceny

      od 463.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SG1024 switch L2 24x1GbE Desktop/Rack

      Przełącznik TL-SG1024 przeznaczony jest do tworzenia niezawodnych połączeń w sieciach Ethernet (10Mb/s), Fast Ethernet (100Mb/s) oraz Gigabit Ethernet (1000Mb/s). Każdy port urządzenia może pracować w trybie pełnego dupleksu z prędkością do 2000Mb/s. Przełącznik ten stanowi idealne urządzenie do ...

    • Porównaj ceny

      od 406.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SL2452 Smart switch 48xFE 2xGE 2xSFP

      Opis:Klasa przełącznikaSMARTZastosowanie (switche)?rednie i du?e firmy (powy?ej 16 portów)Warstwa przełączania (switche)L2Architektura sieci (switche)FastEthernetLiczba portów 10/100 Mbps48Liczba portów 10/100/1000 Mbps2Liczba portów 10GbBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakLiczba portów PoE+BrakLiczba ...

    • Porównaj ceny

      od 655.00 PLN, dostępne w 2 sklepach