TrafCen.pl - strona główna

Switch-e, HUB-y

Porównaj ceny w Switch-e, HUB-y.
Komputery / Osprzęt sieciowy / Switch-e, HUB-y

    • PLANET MGB-TSX Moduł 1p miniGIBIC Przemysłowy MM

      Opis:Kod ProducentaMGB-TSXLiczba portów 1000 Mbps1szt.Inne portyMulti-Mode LC 850nmStandardy siecioweIEEE 802.3z 1000Base-SXTrunkNieZarządzalnośćNIEQoSNIEMontaż w szafach RACKBrakMożliwość mocowania do podłożaTakKolor obudowy-wwwwww.planet.plOrientacyjna waga brutto87gOrientacyjna waga brutto opak. ...

    • Porównaj ceny

      od 142.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • EDIMAX ES-5500G GIGABIT ETHERNET SWITCH 5 PORTOW

      Kod Producenta: ES-5500G Liczba portów 1000 Mbps: 5szt. Standardy sieciowe: 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Przepustowość: 10Gbps Trunk: Nie Zarządzalność: Brak QoS: Brak Montaż w szafach RACK: Brak Możliwość mocowania do podłoża: Tak Rozmiar tablicy adresów MAC: 1K Algorytm przełączania: Store And ...

    • Porównaj ceny

      od 83.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • ZyXEL GS1100-8HP Switch 8x1000 4 x PoE

      Opis:Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3IEEE 802.3abIEEE 802.3afIEEE 802.3atIEEE 802.3azIEEE 802.3pIEEE 802.3uIEEE ...

    • Porównaj ceny

      od 400.02 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

      Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność struktury przełączającej 1Gbps TrunkTak ...

    • Porównaj ceny

      od 468.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • NETGEAR GSM7252PS ProSafe 48x GE PoE L2+ Stackable

      Gwarancja: W000M Kod Producenta: GSM7252PS-100EUS Liczba portów 1000 Mbps: 48 szt. Inne porty: 2 x 10 Gigabit SFP+ Porty mini-GBIC: 4 x współdzielone SFP Liczba slotów: 6 szt. Standardy sieciowe: 802.3 Ethernet, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BASE-T, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3z, 802.3ae, 802.3af, 802.3at, ...

    • Porównaj ceny

      od 16051.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • PLANET IGS-801T Przemysłowy Switch 8 port Gigabit

      Opis:Kod ProducentaIGS-801TLiczba portów 1000 Mbps8szt.Inne portyKostka montażowa do zasilania oraz na wyjście alarmowePorty mini-GBICBrakStandardy siecioweIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3abPrzepustowość11.9Mpps, Magistrala 16Gbps, 144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast ...

    • Porównaj ceny

      od 610.00 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • ZyXEL GS105S SWITCH 5x1000Mbit QoS plastic

      Opis:Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernet, FastEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps5Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-TX Fast EthernetIEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit ...

    • Porównaj ceny

      od 65.60 PLN, dostępne w 3 sklepach

    • EDIMAX ES-5240G+ SWITCH WEB 24x1000 + 4xSFP

      Opis:Kod ProducentaES-5240G+Liczba portów 1000 Mbps24szt.Liczba slotów4szt.Standardy siecioweIEEE802.3/802.3u/802.3ab/802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p, 802.1xTrunkTakZarządzalnośćTakQoSIEEE802.1p QoSVLANIEEE802.1q Q-in-Q Tag VLANMontaż w szafach RACK19" Rack 1UMożliwość mocowania do ...

    • Porównaj ceny

      od 833.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • CISCO SF100D-16P-EU 16X10/100 Desktop Switch PoE

      Opis:Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)FastEthernetLiczba portów 10/100 Mbps16Liczba portów SFPBrakLiczba portów COMBOBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardy802.3 10BASE-T Ethernet802.3u 100BASE-TX Fast ...

    • Porównaj ceny

      od 692.11 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • ZyWALL USG 20W Firewall + 5 VPN 5xGbps 3G USB Wi-Fi

      Opis:Typ routeraxDSLAnnex [Dotyczy wyłącznie ADSL]Nie dotyczyArchitektura sieci (switche)GigabitEthernetPorty we/wy (sieciówka drobna)1 x USB 2.0 Type A, 1 x WAN (RJ-45), 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ Standardy sieciowe802.11g, 802.11b, 802.11nPasma (sieci drobne)2,4 GHzLiczba anten (sieci drobne)2Antena (sieci ...

    • Porównaj ceny

      od 924.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • NETGEAR FSM5210P-100NES M4100-D10-PoE

      Kod ProducentaFSM5210P-100NESMożliwość mocowania do podłożaTrueOrientacyjna waga brutto3104Orientacyjna waga brutto opak. zbior.3104Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1

    • Porównaj ceny

      od 617.17 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • HP 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A) - 48x10/100/1000PoE+ + 4xSFP L2

      Opis:Zastosowanie (switche)?rednie i du?e firmy (powy?ej 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps48Liczba portów SFP4Liczba portów 10GbBrakLiczba portów COMBOBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)48Port konsoliTakZarządzanie, monitorowanie, ...

    • Porównaj ceny

      od 7121.94 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • CISCO SLM2048T-EU 48-Port 10/100/1000 Gigabit Sma

      Gwarancja sklepu - 24 miesiące (2 lata) Kod Producenta SLM2048T-EU Liczba portów 1000 Mbps 48szt. Porty mini-GBIC 2 Liczba slotów 2szt. Trunk Tak Zarządzalność web QoS tak VLAN 128 Montaż w szafach RACK Tak Możliwość mocowania do podłoża Tak Wysokość 44mm Szerokość 440mm Głębokość 202mm Waga 2kg ...

    • Porównaj ceny

      od 2213.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • ZyXEL ES-105E 5x10/100Mbps Ethernet switch plastik

      Gwarancja producenta - 36 miesięcy (3 lata) Kod Producenta ES-105E-EU02F Liczba portów 10/100 Mbps 5szt. Standardy sieciowe IEE802.3 10BASE-T Ethernet IEEE802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE802.3x Flow Control Przepustowość Magistrala: 1.0Gbps / 148,800PPS dla 100BASE-TX Trunk Nie Zarządzalność Nie Montaż w ...

    • Porównaj ceny

      od 30.53 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SG1024DE przełącznik Easy Smart 24x1GB

      Opis:Zastosowanie (switche)?rednie i du?e firmy (powy?ej 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps24Liczba portów 10GbBrakLiczba portów SFPBrakLiczba portów COMBOBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakPort konsoliNieZarządzanie, ...

    • Porównaj ceny

      od 436.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK SG1008PE switch 8x1GB PoE+

      Opis:Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów SFPBrakLiczba portów COMBOBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardy802.3 ...

    • Porównaj ceny

      od 484.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • Ubiquiti TOUGHSwitch PoE PRO 16-Port

      Możliwość mocowania do podłożaTak Orientacyjna waga brutto5064 gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5064 gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1 szt.

    • Porównaj ceny

      od 1654.76 PLN, dostępne w 2 sklepach