TrafCen.pl - strona główna

Światłowody

Porównaj ceny w Światłowody.
Komputery / Osprzęt sieciowy / Światłowody

    • Techly Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 3m

      Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 3m- Kompatybilny z jednomodowymi instalacjami światłowodowymi- Wysoka przepustowość na dużych odległościach- OS2 9/125: przystosowany do transmisji z prędkością 10 Gigabit na maksymalną odległość 40 km- Niska strata sygnału oraz wysoka szybkość ...

    • Przejdź do sklepu

      od 47.90 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Kabel UTP kat. 5e PCV 305m (skrętka-drut) GMB

      Długość kabla: 305mInformacje dodatkowe: 10Base -T, 100Base-TX, 100Base VG AnyLan, 155 ATM, 622 ATM, GigabitKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Kabel UTP kat. 5E PCV 305m (skrętka-drut)Typ powłoki: PCVTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 parowa

    • Przejdź do sklepu

      od 265.52 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP2081U CAT.6 U/UTP 7,5m, biały

      Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: biały CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 7,5m, białyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana ...

    • Przejdź do sklepu

      od 8.08 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP2052U CAT.6 U/UTP 2m, szary

      Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: szary CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 2m, szaryRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 ...

    • Przejdź do sklepu

      od 3.75 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP1093U CAT5e U/UTP 10m, czarny

      Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 10m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 ...

    • Przejdź do sklepu

      od 6.94 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP1054U CAT5e U/UTP 2m, czerwony

      Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 2m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka ...

    • Przejdź do sklepu

      od 2.44 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2094S CAT.6 S/FTP 10m, czerwony

      Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: czerwonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 10m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: ...

    • Przejdź do sklepu

      od 23.52 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2072S CAT.6 S/FTP 5m, szary

      Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: szaryKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 5m, szaryRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: LSZHTyp ...

    • Przejdź do sklepu

      od 12.96 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2049S CAT.6 S/FTP 1,50m, różowy

      Długość kabla: 1,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: różowyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 1,50m, różowyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp ...

    • Przejdź do sklepu

      od 6.20 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2027S CAT.6 S/FTP 0,50m, żółty

      Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: żółtyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 0,50m, żółtyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp ...

    • Przejdź do sklepu

      od 3.83 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Techly Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, 3m

      Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, 3m- Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi- Wysoka przepustowość na dużych odległościach- OM3 50/125: przystosowany do transmisji z prędkością 10 Gigabit na odległość 300 m- Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych- Rozwiązanie ...

    • Przejdź do sklepu

      od 46.90 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Qoltec Kabel Patchcord SSTP, CAT6A 1.8m

      Długość kabla: 1,8 mInformacje dodatkowe: ! http://qoltec.pl/products.php?cat=Kable_LAN&id=6ce4eKategoria kabla: 6Opis ogólny: Kabel Patchcord SSTPRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp przewodu: CROSSOVER

    • Przejdź do sklepu

      od 7.70 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP2085U CAT.6 U/UTP 7,5m, zielony

      Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: zielony CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 7,5m, zielonyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana ...

    • Przejdź do sklepu

      od 8.08 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP2056U CAT.6 U/UTP 2m, niebieski

      Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: niebieski CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 2m, niebieskiRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana ...

    • Przejdź do sklepu

      od 3.75 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP1097U CAT5e U/UTP 10m, żółty

      Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: żółty CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 10m, żółtyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana ...

    • Przejdź do sklepu

      od 6.94 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP1063U CAT5e U/UTP 3m, czarny

      Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 3m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 ...

    • Przejdź do sklepu

      od 2.87 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2098S CAT.6 S/FTP 10m, pomarańczowy

      Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: pomarańczowyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 10m, pomarańczowyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp ...

    • Przejdź do sklepu

      od 23.52 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2076S CAT.6 S/FTP 5m, niebieski

      Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: niebieskiKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 5m, niebieskiRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: ...

    • Przejdź do sklepu

      od 12.96 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2054S CAT.6 S/FTP 2m, czerwony

      Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: czerwonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 2m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: ...

    • Przejdź do sklepu

      od 6.94 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2032S CAT.6 S/FTP 1m, szary

      Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: szaryKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 1m, szaryRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: LSZHTyp ...

    • Przejdź do sklepu

      od 4.91 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m

      Patch cord optyczny DIGITUS, LC/SC duplex, 1mEAN: 4016032302032Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2532-01Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: LCZłącza #2: SCKolor: SzaryRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: - ...

    • Przejdź do sklepu

      od 11.90 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Qoltec Kabel Patchcord UTP, CAT5E 5.0m

      Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: ! http://qoltec.pl/products.php?cat=Kable_LAN&id=ab371Kategoria kabla: 5eOpis ogólny: Kabel Patchcord UTPRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 parowa

    • Przejdź do sklepu

      od 4.60 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP2092U CAT.6 U/UTP 10m, szary

      Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: szary CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 10m, szaryRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka ...

    • Przejdź do sklepu

      od 10.97 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP2063U CAT.6 U/UTP 3m, czarny

      Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 3m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka ...

    • Przejdź do sklepu

      od 4.76 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP2024U CAT.6 U/UTP 0,50m, czerwony

      Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 0,50m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana ...

    • Przejdź do sklepu

      od 2.39 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP1067U CAT5e U/UTP 3m, żółty

      Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: żółty CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 3m, żółtyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka ...

    • Przejdź do sklepu

      od 2.87 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CP1023U CAT5e U/UTP 0,50m, czarny

      Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 0,50m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PVCTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka ...

    • Przejdź do sklepu

      od 1.43 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2111S CAT.6 S/FTP 20m, biały

      Długość kabla: 20 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: białyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 20m, białyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: ...

    • Przejdź do sklepu

      od 44.01 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2081S CAT.6 S/FTP 7,50m, biały

      Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: białyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 7,50m, białyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: ...

    • Przejdź do sklepu

      od 18.33 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Patchcord LogiLink CQ2058S CAT.6 S/FTP 2m, pomarańczowy

      Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: pomarańczowyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 2m, pomarańczowyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp ...

    • Przejdź do sklepu

      od 6.94 PLN, dostępne w 1 sklepach