TrafCen.pl - strona główna

Konwertery

Porównaj ceny w Konwertery.
Komputery / Osprzęt sieciowy / Konwertery

    • TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

      Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów ...

    • Porównaj ceny

      od 141.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • PLANET GT-1205A Konwerter Gigabit (2x SFP 1x RJ-45)

      Opis:Kod ProducentaGT-1205AŁącze miedziane1xRJ45Łącze optyczne-Łącze fizyczne2xSFPTyp portów1 x 10 / 100Base-TX port 2 x 100Base-FX portSygnalizacja LEDTakwwwplanet.com.tw/en/product/product_ov.php?id=1578Orientacyjna waga brutto469gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.469gIlość w opakowaniu zbiorczym - ...

    • Porównaj ceny

      od 360.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic

      Opis:Transceiver 1000Base-SX SFPWydajna i elastyczna łączność gigabitowaTransceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zainstalować we włączonym urządzeniu.ŠMały ...

    • Porównaj ceny

      od 228.29 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode

      Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC110CS zgodnie ze ...

    • Porównaj ceny

      od 111.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów

      Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie, pozwala zaoszczędzić miejsca i zmniejsza ilość wykorzystanych kabli zasilających. Dzięki wyposażeniu obudowy w zapasowy zasilacz zapewnia ona ciągłość pracy urządzeń ...

    • Porównaj ceny

      od 590.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • PLANET POE-162S High Power Splitter GE PoE 802.3at

      Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: POE-162S Łącze miedziane: 2 porty RJ-45: 1 x wejście zasilanie PoE + dane; 1 x wyjście danych Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3at ...

    • Porównaj ceny

      od 154.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC

      Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC200CM zgodnie ...

    • Porównaj ceny

      od 179.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • ZyXEL PLA5205 600 Mbps Powerline Gigabit Adapter 2 sztuki

      Opis:Max. prędkość przesyłu600Architektura sieci (switche)GigabitEthernetPorty we/wy (sieciówka drobna)1 x 10/100/1000 Mbit/sZakres częstotliwości2 MHz ~ 68 MHzModulacjadesc_nbrBezpieczeństwo128-bit AES szyfrowanieFunkcje specjalnedesc_nbrZasilaniedesc_nbrWymagania sprzętoweUtility Software System operacyjny: ...

    • Porównaj ceny

      od 198.45 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode

      Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS ...

    • Porównaj ceny

      od 179.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • EDIMAX MG-1000AMB 1000BaseSX SFP MM 1310nm 2km LC

      Gwarancja: 24 miesiące gwarancji P/N: 4710700925492 Kod Producenta: MG-1000AMB Łącze optyczne: 1000Base-SX+/MLX1/SX2 1310nm do 2 km* Łącze fizyczne: SFP Typ portów: LC Zgodność ze standardem: Zgodność ze standardami sieci gigabitowych IEEE 802.3z i kanałów światłowodowych ...

    • Porównaj ceny

      od 351.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM

      Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów ...

    • Porównaj ceny

      od 130.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • PLANET PL-701 Powerline Ethernet 500M

      Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: PL-701 Łącze miedziane: 1 x RJ45 Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: Nie Typ portów: RJ45 > gniazdo elektryczne Przepustowość: do 500mbps Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 230 V Wymiary (wys x szer x gł): 55x34x90 mm Waga: 108 g Informacje ...

    • Porównaj ceny

      od 185.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • PLANET POE-2400P4 24p. 802.3af Injectot Hub (400 W)

      Łącze miedzianePorty wejściowe (dane): 24 x RJ-45 STP Łącze fizycznePorty wyjściowe (dane + zasilanie): 24 x RJ-45 STP, Port do zarządzania: 1 x RJ-45; 10/100Base-TX, auto-negocjacja, auto-MDI / MDIX Typ portówRJ-45 Zgodność ze standardemIEEE 802.3 10Base-TIEEE 802.3u 100Base-TXIEEE 802.3af Power over ...

    • Porównaj ceny

      od 1541.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • TP-LINK MC100CM media konwerter 10/100 MM-SC

      Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC100CM zgodnie ze ...

    • Porównaj ceny

      od 111.00 PLN, dostępne w 2 sklepach

    • Intellinet Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM

      Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM- Jednomodowy port optyczny SC z obsługą podwójnej długości fal umożliwia połączenie na odległość do 20 km- Do zastosowania z Dwukierunkowym Media Konwerterem WDM Gigabit Jednomodowym, model 545068- Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s- ...

    • Przejdź do sklepu

      od 418.90 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Moduł XGIGA XGXP-8596-02D (zamiennik SFP-10G-SR

      Informacje dodatkowe: Typ interfejsu: SFP+ Długość fali: 850 nm łródło optyczne: VCSEL Maksymalna długość przewodu: 300m Dopuszczalna temperatura pracy: 0ŰC~70ŰC Typ złącza: LC Możliwość łączenia w stos: nieOpis ogólny: Moduł XGIGA XGXP-8596-02D (zamiennik SFP-10G-SR) Port PoE: niePrzepustowość ...

    • Przejdź do sklepu

      od 455.20 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • PLANET VC-204 Konwerter VDSL2 (2x RJ-11 4x RJ-45)

      Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: VC-204 Łącze miedziane: 10/100Base-TX: 4 x RJ-45 , auto negocjacja oraz Auto-MDI / MDIX Łącze fizyczne: VDSL: 1 x RJ-11Telefon: 1 x RJ-11, wbudowany splitter POTS Typ portów: RJ-45 oraz RJ-11 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-TIEEE 802.3u ...

    • Przejdź do sklepu

      od 453.21 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • PLANET ICS-2100 Przemysłowy Konwerter RS-232 / 485

      Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji Kod Producenta: ICS-2100 Łącze miedziane: RJ-45 10/100Mbps Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: RS-232 / RS-422 / RS-485 Typ portów: RS-232, RS-422 / RS-485 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-TIEEE 802.3u 100Base-TXEIA/TIA RS-232/422/485 ...

    • Przejdź do sklepu

      od 453.21 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • PLANET GT-902 Konwerter 10 / 100 / 1000Base-T (SC MM)

      Gwarancja: 24 miesiące gwarancji P/N: 4711213686443 Kod Producenta: GT-902 Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X port Łącze optyczne: 1 x 1000 Base-SX, SC, Multi-Mode Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: * IEEE 802.3, 10Base-T* IEEE 802.3u, 100Base-TX* IEEE 802.3ab, ...

    • Przejdź do sklepu

      od 442.90 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • PLANET VC-234 Konwerter VDSL2 1xRJ-11 4xRJ-45 30A

      Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: VC-234 Łącze miedziane: 4 x 10/100Base-TX:1 RJ-45 , Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-X Łącze fizyczne: VDSL:1 RJ-11, Telefon:1 x RJ-11 wbudowany splitter dla połączeń POTS Typ portów: RJ-11 Zgodność ze standardem: ITU-T G.993.1 VDSL ITU-T ...

    • Przejdź do sklepu

      od 484.10 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Digitus Media konwerter 100BaseTX do 100BaseFX SC

      Konwerter mediów 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, MM, 2km: 10/100Base-TX to 100Base-FXMultimode Dual FiberDystans do 2kmKompatybilny z: 10/100Base-T and IEEE 802.3u 1 x SC Connector, 1 x RJ-45Auto MDI-X Interface / RJ-45 PortDiody LED sygnalizujące status pracy: Power / Link / Activity / Full-Duplex / SpeedMożliwosc ...

    • Przejdź do sklepu

      od 120.00 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Planet FT-802S15 10/100BaseT 100BaseFX SC Max. 15km

      Gwarancja: G024M Kod Producenta: FT-802S15 Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne: FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Typ portów: ...

    • Przejdź do sklepu

      od 216.00 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC

      Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC200CM zgodnie ...

    • Przejdź do sklepu

      od 142.81 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS

      Informacje dodatkowe: Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy Maksymalna długość kabla: 10km Prędkość transmisji: 1,25Gb/s Typ portu: LC Długość fali: 1310nmMożliwość łączenia w stos: nieOpis ogólny: Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LSPort PoE: ...

    • Przejdź do sklepu

      od 198.42 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-LX SFP Single 1310nm 10km LC

      Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: Class 1 laser product complies with EN 60825-1 Hot Pluggable Die cast metal housing for Low EMI Up to 1.25Gb/s bi-directional data links Simplex/ Duplex LC connector Single 3.3V power supplyMożliwość łączenia w stos: nieObsługiwane protokoły: IEEE ...

    • Przejdź do sklepu

      od 191.46 PLN, dostępne w 1 sklepach